Petra , 18

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Petra
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-22 vjeç

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

insta: petra_balogh58367

Gjuhë

Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!