İlhan , 21

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe İlhan
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë

4 interesa

Futboll
Relaksim
Te udhetoj
Miqësi

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

#tanışmak #eğlenmek #yaşam #pu lyka #öpüşmek

Gjuhë

Anglisht, Gjermanisht, Hungarisht, Turqisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Rrjetet sociale

  • Lidhur

    Lidhur