Petra , 18

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Kiscsécs, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Petra
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-22 vjeç

12 interesa

Pitbull
Skai Jackson
L.L. Junior
Diamond Nails
Candy Crush Saga
Akcióbarát
No limit poker
Fluor Tomi
MoziStar
Lil C
Taylor Swift
Skai Jackson

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq

About me

insta:petra_balogh58367

Gjuhë

Gjermanisht, Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!