Esztii , 20

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Arsimi

Gaz... Të gjitha

Vendndodhje

miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Esztii
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për bisedë

6 interesa

Nike
Post Malone
Cara Delevigne
21 Savage
Vans
Sabrina Carpenter

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Instagram:Esztii.mcsk

Gjuhë

Anglisht, Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Rrjetet sociale

  • Lidhur

    Lidhur