Emily , 26

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna

Étt... Të gjitha

Vendndodhje

Mezőkövesd, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Emily
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 23-36 vjeç

6 interesa

Grilata
Miqësi
Romancë
Familja
Pica
Bregdet

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Hogy leszögezzem már az elején, nem szex kapcsolatot vagy egyéjszakás kalandot keresek. Aki ezért ír, az számolhat azzal, hogy válasz nélkül maradnak az üzenetei.

Gjuhë

Anglisht, Gjermanisht, Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!