Tündike , 22

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Abaújszántó, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Tündike
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 22-30 vjeç

19 interesa

L.L. Junior
AK26
Nicki Minaj
I Love Summer
Miqësi
Barbárfivérek
Hősök
Bioplast
Lil Wayne
Curtis
Him & Her
Fashion and Style
DJ BL3ND
Lil C
Mr.Busta
G.w.M
2pac
Deniz
One direction

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!