Betti , 21

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Győrszemere, Győr-Moson-Sopron, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Betti
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 24-30 vjeç

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Nyelv, köldök, és orr piercingem is van! Jelenleg 2 tetoválásom van bal combomon és a jobb oldalamon, hamarosan készül a többi is. Ha kíváncsi vagy másra is kérdezz.

Gjuhë

Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!