Jutka , 44

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Csentevölgy, Slovenia (General), Sllovenia
Shiko sa afër jeni ti dhe Jutka
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 39-45 vjeç

Gjuhë

Sllovenisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!