Vika , 31

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Vilnius, Vilniaus, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Vika
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 27-40 vjeç

Gjuhë

Rusisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!