Karunia , 26

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Dumaychyay, Telšių, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Karunia
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 22-35 vjeç

244 interesa

X-Men Movies
Kilau FOX'S
MasterChef
Matt Brown
Farah Quinn
An Honest Mistake
Talking Tom
Kenneth G
Parabola Orange TV
Barry Manilow
Picture to People
The Potter's
Albert Ajnshtajn
Indonesia's Got Talent
Bassanova
Kata Indonesia
Westlife
Cif Indonesia
Idiotape
Kryder
Darren Porter
Govinda Music
Smadav
KokoroNoTomo
Systema Solution
Dada Life
Sirena e Vogël
ToyotaID
Nu Skin
SamsonS
Fit for Fashion TV
Jorge Lorenzo
Sari Simorangkir
HOS Tjokroaminoto
Official Singapore Airshow
Monolala
WordWorld
Maroon 5
Sakae Drums (Sakae Rhythm Musi...
SuperDeal
Showtek
Film Surat Kecil Untuk Tuhan
Kristiano Ronaldo
Jualan Di Internet
Panasonic Indonesia
Hirushja
SpongeBob SquarePants
Marco carola
Nur One Nasyid Group
Wanted

Gjuhë

Indonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!