Katja , 19

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja

Vendndodhje

Haninge, Stockholm, Suedia
Shiko sa afër jeni ti dhe Katja
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-23 vjeç

About me

18* älskar att umgås med vänner och titta på serier. Festa och dricka är något jag kan göra ibland. Mina favvo rätter är tacos och pizza.

Gjuhë

Suedisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Katja