Dany , 41

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja

Vendndodhje

Reggio nell'Emilia, Emilia Romagna - Reggio Emilia, Italia
Shiko sa afër jeni ti dhe Dany
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 37-50 vjeç

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq

About me

Sono una mamma,amante della vita e della felicità, credo ancora nel principe azzurro.....

Gjuhë

Italisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Dany