Gordana , 33

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Donji Komren, Serbia (General), Serbia
Shiko sa afër jeni ti dhe Gordana
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 29-42 vjeç

About me

Auu ovo slicno kao badoo

Gjuhë

Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Gordana