Silvija , 25

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja

Vendndodhje

Vilkaviskis, Marijampolės, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Silvija
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 21-34 vjeç

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Lituanisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Silvija