Karina , 20

Merr lidhjen në app celular
42
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Vilnius, Vilniaus, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Karina
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 19-24 vjeç

42 interesa

The Simpsons
The Simpsons
Miley Cyrus
Bruce Almighty
Katy Perry
Retro Dreamer
ICarly
Джиган
Edward Cullen
Skype
Justin Bieber - Never Say Neve...
Pringles
AVATAR
Kung Fu Panda
Britney Spears
Mr Bean
LNK TV
Finding Nemo
Scooby-Doo
Family Guy
David Guetta
M&M's almond
Titanic
Patrick Star
Breaking dawn part 2
The Twilight saga
Cartoon Network
Егор Крид
Shakira
Home Alone
Justin Bieber
Bruno Mars
X Factor
Toffifee
Kitkat
The Vampire Diaries
YouTube
Megamind
VotOno Parties
Fruit Ninja
LMFAO
Futurama

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Turbūt draugiška blondinė 😃 Rusė 🤨 Nepasikėlus 🦌 tiesiog kai kurie daro išvadas nebendrave 🤨 ir nesuprantantis prikolu! 😂 Parašykit tiesiog labas 🙃 jei jums skambino iš dangaus kad dingo angelas tai ne aš! 🤯😂 Paprasta, žiauriai atvira 😃 neieškau žodžių kišenėje 🤭 Turiu teises kaip ne kaip išlaikiau 🤗🤯 #aycm bet vairuoju audi 🖕😘

Gjuhë

Rusisht, Lituanisht, Polonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!