Rita , 26

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

sheged, Csongrád, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Rita
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 21-34 vjeç

37 interesa

Flo Rida
The Expendables 3
Pharrell Williams
Sorozat kvíz
Dj free
L.L. Junior
Sean Paul
Kasza tibor
Farkas " BTURBO " Norbert
Daft Punk
The Expendables
Halálos Iramban 6
Calvin Harris
DJ Hlásznyik
Ted
Hooligans
David Guetta
Pitbull
Mr Bean
LMFAO
Unfield
Black Eyes Peas
Dolák-Saly Róbert
Irigy Hónaljmirigy
Kincs, ami nincs
Cooky
Children of distance
Dwayne The Rock Johnson
MAJKA
Michael Jackson
Sztárban sztár
Rácz Gergő
Való világ
Will.i.am
Bruno Mars
Jason Derulo
Michel Teló

Gjuhë

Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!