Annbrıtt , 66

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

orebro, Örebro, Suedia
Shiko sa afër jeni ti dhe Annbrıtt
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 61-74 vjeç

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Jag är en ärlig å omtänksam kvinna Kramgo...tycker om närhet... Vill inte ha någon oseriös man som kontaktar mig...

Gjuhë

Anglisht, Suedisht, Turqisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!