Jovana , 22

Merr lidhjen në app celular
5
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Rožaje, Rožaje, Mali i Zi
Shiko sa afër jeni ti dhe Jovana
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-31 vjeç

5 interesa

Zorica Brunclik
Capitan Findus
Pinkove zvezde
Aca Lukas
Vodafone Unlimited

Gjuhë

Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Jovana