David , 24

Merr lidhjen në app celular
13
miqtë
e tij
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Saldaña, Palencia, Spanja
Shiko sa afër jeni ti dhe David
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-26 vjeç

13 interesa

Ratatouille
Spotify
Marc Anthony
Icarly
The Fairly OddParents
Phineas y Ferb
La que se avecina
Juanes
Madagascar
One Hundred and One Dalmatians
Wreck-It Ralph
Pablo sainz villegas
Tu cara me suena

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka David