Saulius , 46

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
108
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna

Film, S... Të gjitha

Vendndodhje

Vilnius, Vilniaus, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Saulius
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-43 vjeç

108 interesa

Dainius Matijošaitis
Tymis Photography
Bill Gejts
Kurt Calleja
MasterCraft Boat Company
Louis Vuitton
Melania Trump
Thunder Tiger
Thule
SumUp
De/Vision
Nitecore Lights
Sony Mobile
HTC
Cardin
Orchestral Manoeuvres in the D...
YouTube
Kraftwerk
Eagles of Death Metal
Benelli
Stern TV
Moby
Tommy Hilfiger
Depeche Mode
Lemon Joy
Daily Card
Lacoste
Boomstarter
Smith & Wesson Corp.
Starkaus & Radzevičiaus kelion...
Brompton Bicycle
Mados infekcija (Official page...
Boutique Avenue
App Store
"Protų kovos" su Robertu Petra...
Joss Stone
Robbie Williams
Monika Šalčiūtė
Flowrider
Sig Sauer
Glock
Venipak Lietuva
FPS Russia (OFFICIAL)
Gucci
Western Union
Технология
Connelly Skis
Husqvarna
VotOno Parties
"iLietuva"

Të dhënat personale

Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Duhan:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht, Gjermanisht, Rusisht, Lituanisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Saulius