Peter , 36

Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Prešov, Prešovský, Sllovakia
Shiko sa afër jeni ti dhe Peter
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-38 vjeç

Gjuhë

Sllovakisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!