Josephine , 23

Merr lidhjen në app celular
106
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Bovisio-Masciago, Lombardia - Monza e Brianza, Italia
Shiko sa afër jeni ti dhe Josephine
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 19-32 vjeç

106 interesa

Family Guy
GionnyScandal
Nicole Cherry
Aldo, Giovanni e Giacomo
WeeklyChris
Salvatore Di Carlo
Guè Pequeno
Ariana Grande
Big Brother
Aldivas
Modà
Clementino
Nicki Minaj
Sensazioni
Jennifer Lopez
Giorgio Chiellini
Gianluigi Buffon
Adalia Rose
Alessandro Casillo
Twilight – Italia
Beyoncé
Charlotte Crosby
Manu Ginobili
Gabry Ponte
Kid Cudi
Victorious
Jake La Furia
Emis Killa
Federico Gardenghi
NCIS
The Twilight Saga
MythBusters
Cristiano Malgioglio
Gladiator
The Vampire Diaries.
Demi Lovato
Ridiculousness
Ghali
The Twilight saga
Jacob Whitesides
Temptation Island
Dominik Klein
Erik Lamela
Bourne
Titanic
Fashion chic
C'è posta per te
Jamie's World
Nesli
Ruby Rose

Gjuhë

Italisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Josephine