Gabrie , 20

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Vilnius, Vilniaus, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Gabrie
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-29 vjeç

31 interesa

The Script
Eminem
Project Mayhem
Big Will
TAUTINIS BRANDAS
Žodžiai, mintys, foto ;]*
Serena Delacruz
Pildyk
Filmat e Big Momma
Jonas Valančiūnas
LMFAO
DVICIO
One Direction keeps me Up All...
Pou
Uno
Snoop Dogg
DROBES.LT
Christina Aguilera
Motyvacija
X Factor
Dainius Matijošaitis
P!nk
Pasilinksminkime
The Lol Cam
Usher
Manufactured Superstars
AVATAR
Optikos Pasaulis
David Guetta
App Store
Gjan

Gjuhë

Lituanisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!