Elena , 40

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

novi-sad, Vojvodina, Serbia
Shiko sa afër jeni ti dhe Elena
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 40-46 vjeç

Gjuhë

Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!