Elizabeth , 22

Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Szajol, Jász-Nagykun-Szolnok, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Elizabeth
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-30 vjeç

Gjuhë

Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!