Veronika , 30

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Arsimi

SSO... Të gjitha

Vendndodhje

Poprad, Prešovský, Sllovakia
Shiko sa afër jeni ti dhe Veronika
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 24-39 vjeç

Gjuhë

Sllovakisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Veronika