Sara , 37

Merr lidhjen në app celular
12
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Gurra, Lezhë, Shqipëria
Shiko sa afër jeni ti dhe Sara
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 30-45 vjeç

12 interesa

Tom And Jerry
Bes Kallaku
Hello Kitty
Big Brother
App Store
TATOO - Miami Ink Designs
Chanel
La vita è un sogno
Vetem Qesh
Art Thonjsh
Olti Curri
Andrea Pirlo

Gjuhë

Italisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Sara