Eleonora , 28

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

novi-sad, Vojvodina, Serbia
Shiko sa afër jeni ti dhe Eleonora
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për bisedë

Gjuhë

Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!