Maksim , 24

Merr lidhjen në app celular
35
miqtë
e tij

Vendndodhje

Budva, Budva, Mali i Zi
Shiko sa afër jeni ti dhe Maksim
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një vajzë, 18-37 vjeç

35 interesa

Desperate Union
Hardwell
Iva Ćurić
The Simpsons
David Guetta
Lana Jurčević
Zynga RewardVille
Crnogorski Telekom
Lil Wayne
GTA V
Aca Lukas
Tritonal
Nikola Peković
Dr Dre
Hag Xhekmen
Tyga
Lazar Angelov
Djans
Miladin Šobić
Bad Copy
Kobe Bryant
Emina Jahovic
Martin Garrix
X-Men Origins: Wolverine
Dan Bilzerian
Dj Snake
Zedd
The Vampire Diaries
Afrojack
Tiësto
Mia Borisavljevic
Wiz Khalifa
Stanija Dobrojevic
S.A.R.S.
Nicky Romero

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht, Italisht, Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Maksim