Mayu , 24

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
27
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Mei... Të gjitha

Vendndodhje

Vilnius, Vilniaus, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Mayu
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

27 interesa

Udhëtime Ndërkombëtare
Pikturë
Filma
Te udhetoj
Cafe
Amélie
Contemporary dance
Mario cart wii
Xavier Dolan
León
Queen
Fotografi
Mace
Dior
Hurts
美術館
Sailor Moon
Blue Is the Warmest Colour
Jean Reno
Ushqim e Pije
Léa Seydoux
Rock
Synth pop
Noti
Deep house
Indie Music
Adèle Exarchopoulos

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

All about a girl from Tokyo who likes to discover new stories. Most of the time she is introvert but she also likes to be socialized. Such a cat girl, yes I am.

Gjuhë

Anglisht, Japonisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!