Mar , 24

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Tarragona, Tarragona, Spanja
Shiko sa afër jeni ti dhe Mar
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

44 interesa

David Villa Sánchez
GUESS Watches
Afrojack
Nicky Romero
Los Simpson
Pitbull
Women'Secret
Wisin & Yandel
Marc Márquez
Skrillex
Avicii
Thirty Seconds To Mars
Dj Zant
Martin Garrix
El Barco
Glee
Tiësto
Cristian Tello
Eminem
Bojan Krkic
Sergio Busquets
David Guetta
Leo Messi
Louis Vuitton
El hormiguero
Dimitri Vegas & Like Mike
Polònia
Wiz Khalifa
Noel Bayarri
Evax & Tampax
Michael Jackson
MattyBRaps
Hardwell
Showtek
Calvin Harris
Blackberry
Ariana Grande
Marc bartra
Britney Spears
Macklemore
Frases en Català
Shakira
Rosario
Porta

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!