Osva , 27

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Vilnius, Vilniaus, Lituania
Shiko sa afër jeni ti dhe Osva
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

29 interesa

Prodigy
Tori Darke
Futurama
Aprilia Official
Dawn of the Dead
Nicole Scherzinger
Red Hot Chili Peppers
Lemon Joy
Tom Boxer Official
Nokia 6300
Will.i.am
Makalius
Taylor Swift
Ktm factory racing
BERA
Gjan
Adam Sandler
Lana Del Rey
Actors Agency Lithuania
District 9
"iLietuva"
Gareth Emery
House
Katy Perry
Black Eyed Peas
Lost In Atlantis [Official Fac...
Californication
YouTube
American dad

Gjuhë

Lituanisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!