Giancarlo , 44

Merr lidhjen në app celular
17
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Univer... Të gjitha

Vendndodhje

Reggio nell'Emilia, Emilia Romagna - Reggio Emilia, Italia
Shiko sa afër jeni ti dhe Giancarlo
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

17 interesa

Kevin De Bruyne
Leonardo Bonucci
Simone Zaza
Cosimo Chiricò
Gianluigi Buffon
Alessandro Del Piero
Francesco Facchinetti
Eduardo de Filippo
Andrea Pirlo
Fernando Llorente (oficial)
Belen Rodriguez
Beppe Grillo
Claudio Marchisio
Riccardo Cervi
Lino Banfi
Giorgio Chiellini
Zelig

Gjuhë

Italisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Giancarlo