Babke , 40

Merr lidhjen në app celular
25
miqtë
e tij

Vendndodhje

Danilovgrad, Danilovgrad, Mali i Zi
Shiko sa afër jeni ti dhe Babke
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

25 interesa

Северна Трибина
Muhamed Ali
Godina prodje,dan nikad - Žark...
Rambo
Muhamed Ali
Shakira
Madonna
Ceca
Frank Medrano
Citati i mudre izreke
Jelena Karleuša
Arnold Schwarzenegger Bodybuil...
Lazar Angelov
Miligram
Jackie Chan
Petar Grašo
Svetlana Ceca Raznatovic
Eurokrem
Mudre misli i izreke :-)
Majk Tajson
Vlado Georgiev
Mr Bean
Marco Huck
Dolph Lundgren
Lanac ljubavi

Gjuhë

Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Babke