Maja , 35

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

UCL... Të gjitha

Vendndodhje

Nizhnii Novgorod, Nizhny Novgorod Oblast, Rusia
Shiko sa afër jeni ti dhe Maja
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

7 interesa

Zdravko Čolić Official
Three Steps Above Heaven
Sex and the City
Jelena Karleuša
Dino Merlin
Amy Steele
Andrija i Anđelka

Gjuhë

Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!