Fjona , 24

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Tiranë, Tiranë, Shqipëria
Shiko sa afër jeni ti dhe Fjona
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

324 interesa

Taulant Xhaka
Popeye
Lady and the Tramp
Aladin
Louis Tomlinson
Cloudy
Bukuroshja dhe Monstri
Vipat Shqiptar
Hercules
Të bëj Tatuazh
David Guetta
Δέσποινα Βανδή
Tom dhe Jerry
Argjentina Ramosaj
Portokalli
Neymar Jr.
Ledri Vula
Álvaro Arbeloa
Mariano Di Vaio
Marcus Butler
M.Gustav
Sergi Konstens
Danny Fernandez
Transcendence
Kuzey Güney
Rudina Magjistari
Faji në Yjet Tanë
Kung Fu Panda
Helena Paparizou
Facebook
Kaos
Katie Price
Eleni Foureira / Ελενη Φουρεϊρ...
Disney's Alice in Wonderland
The Host
Titanic
Night at the Museum
Ray-Ban
The princess and the frog
Nokia Shqipëri
P.S. I Love You
Eclipse
Mozzik
Lulzim Basha
Sokak Edebiyatı
The Bible Series
Adrian sina
Dafina Rexhepi
After Earth
MALUMA

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!