Laith , 28

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

كلية... Të gjitha

Vendndodhje

goteborg, Västra Götaland, Suedia
Shiko sa afër jeni ti dhe Laith
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

71 interesa

Albasheer Show
Sarcasm
وآسفاه
مَقٍهى آلعرَاقيــِن فيـ اًلعــ...
Tamer Hosny
John Cena Fans
SVT
Photos Girls
Noticias de Egipto
مـوضه وأزيـاء
Tassimo
احلى كلام
Jessie Diamond
Italiano style
Hacksaw Ridge
Ahmed Elshobokshy
Nancy Ajram
اللهم ارزقنا الجنة
ثقافه القلوب
صور غلاف
Coffee lovers2
Golden Words
Guy Tang Hair Artist
ابوبكر الصديق
متع ذهنك
Mothqafon55
Tastemade
معلومة تهمك
Crazy Videos
Russ Whitney
Paul Labile Pogba
معي كتاب
Blocket
نشط ذهنك
Facebook
IThinkdiff.net
Filipe Luis
Leo Messi
نزار قبآني
Shopping online
Filma Indianë
Histori dashurie
الحب والرومانسية
Lyckliga gatan
Ahmed Salem
Viber
Unbroken - il film
فلتغفري
Dashuri
محبي الامام علي (عليه السلام)

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht, Suedisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!