Fatima , 25

Merr lidhjen në app celular
21
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Spå... Të gjitha

Vendndodhje

Stokholm, Stockholm, Suedia
Shiko sa afër jeni ti dhe Fatima
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

21 interesa

Lebron Xhejms
Efterlyst
Jay Sean
Alireza Haghighi
Bingo Players
Serxhio Ramos
Almushi
Lucas Simonsson
Dashuri & Basketboll
Shakira
William Singe
Zlatan Ibrahimovic
TOP 10 bästa bortförklaringar...
Isabella Löwengrip
Enrique Iglesias
Bob Marley
Kaká
Bruno Mars
Suits
Shan Atci
Beyoncé

Gjuhë

Suedisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Fatima