Marlene , 39

Merr lidhjen në app celular
208
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna

Hos... Të gjitha

Vendndodhje

Andorra la Vela, Andorra la Vella, Andorra
Shiko sa afër jeni ti dhe Marlene
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

208 interesa

Las Vegas
Aeroplan
Kinema
Të shijoj jetën
Kafshë Shtëpiake
Xhinse
Lulet
Dashuri
Tatuazhe
Tatuazhe
Restorante
Të rrij zgjuar deri vonë
Majami
Mjekësi
Ecje të Gjata
Shëndeti
Filma
Humor
Adidas
Karaibet
Brigje të bukura
How I Met Your Mother
M&M's
Malet
Arsim
Nutella
The Twilight saga
YouTube
Seriale Televizive
Akullore
Not
Romancë
Deti
Tortë çokollate
Komedi
Piercings
Jigsaw Puzzles
Sallata
Banjo dielli
Mjekësia e Shëndeti
Dado
Sinqeriteti
Miqësi
Njohje me persona
Ibiza
Pushime në plazh
Të qesh e buzëqesh
Nike
Fruta të shtrydhura
Sandale

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Spanjisht, Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Marlene