Đorđe , 27

Merr lidhjen në app celular
303
miqtë
e tij

Arsimi

Fakultet... Të gjitha

Vendndodhje

Kragujevac, Serbia (General), Serbia
Shiko sa afër jeni ti dhe Đorđe
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

303 interesa

Art
Spageti
Gatim Shtëpie
Bizzare Contact
Brazil
Partibrejkers
Argëtim
Verë
Europa
Mbrëmje romantike
Pishina
Hardwell
Qenë
Guarana No Sleep
Војвода Живојин Мишић
Rrok i viteve '80
Pikturë
The Vampire Diaries
Punkreas
Andrew Zimmern
South Park
Jackass
UK Subs
Evanescence
Rio de Xhaneiro
Pinkove zvezdice
Novak Djokovic
Мирослав Радуљица
Komunikacione
Mesazhet
Laura Cox
DJ Dea
Sallata
Futboll
Mon DJ
Krim
Shopping
Tё ndjek sport
D.R.I
Bregdet
Kitarë
Karaibet
Trigger
Sprite
Laura Cox
Edo Maajka
Igor Garnier
Korn
Beogradski sindikat
Malet

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

Mlad, inteligentan ali glup :D Visok 183, 80kg, plavs kosa, plave oci, sportski tip. Drustven i druzeljubiv jako, volim devojke sa crnom kosom nizeg rasta :) ostalo mozemo i u cetu :)

Gjuhë

Serbisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Đorđe