Jonny , 22

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Toltorp, Västra Götaland, Suedia
Shiko sa afër jeni ti dhe Jonny
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

14 interesa

50 Cent
Hopsin
Jamie's World
Kendall Jenner
Clara Henry
Justin Bieber
Undercover Prodigy
Eminem
Kevin Gates
North West Kardashian
Stormzy
Kylie Jenner
Drake
FouseyTUBE

Gjuhë

Suedisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!