Smíri , 26

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
293
miqtë
e tij

Puna & Arsimi

amod... Të gjitha

Vendndodhje

Szeghalom, Békés, Hungaria
Shiko sa afër jeni ti dhe Smíri
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për njohje me një djalë, 18-29 vjeç

293 interesa

Cartoon Network
Miami Ink
Bullet For My Valentine
Jared Leto's hair
AXE (Magyarország)
Street Dance 3D
Catfish: The Tv Show
Ravenswood
Thor
Riku
HouseofNight.de
All Time Low
Miley Cyrus
Lucy Hale
Inna
Train
South Park
Charlie and the Chocolate Fact...
13 Nights of Halloween
Manidar Sözler
Drake & Josh
The Veronicas
Enter Shikari
Cincuenta sombras
Fall Out Boy
Whovians Cafe
Saint Seiya
Beyoncé
Nintendo
Pete Wentz
Chester Bennington(Officiel Pa...
Elfen lied
GoodLike
Carrie
Bender
Johnny Test
Milla Jovovich
Két pasi meg egy kicsi
Skrillex
Notebook.hu
Cserpes Laura
Zane Lowe
Ted
Children of distance
Kispál és a borz
Zona Morta
Neighbors
JARED LETO THE SEXIEST ROCKER...
Katy Perry
Catching Fire Movie

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Hungarisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Smíri