Inna , 30

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Univer... Të gjitha

Vendndodhje

Durrës, Durrës, Shqipëria
Shiko sa afër jeni ti dhe Inna
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

5 interesa

The Twilight saga
Blloku Tirana
Disaronno
Tjetri
Anna Media

Gjuhë

Italisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!