Yassel , 31

Merr lidhjen në app celular
173
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Spuž, Danilovgrad, Mali i Zi
Shiko sa afër jeni ti dhe Yassel
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

173 interesa

Adele
Cristina Saralegui
Reik
MTV European
Punësuar nga rehati
5 Seconds of Summer
Mishel Obama
MasterChef Canada
Lili Estefan
Anahi
Tiësto
HBO Game of Thrones LAT
Los miserables
Erik Rubin
Alexis y Fido
Katy Perry Chile
The Switch
Nicky Jam
J Balvin
Telemundo
En Otra Piel
American Horror Story
HBO
The Tonight Show Starring Jimm...
Maroon 5
MTV UK
Cerveza Victoria México
Guarana No Sleep
David Guetta
CNCO
UniMás
Alejandro Sanz
Paris Hilton
Skype
Lady Gaga France
Captain America
Univision Entretenimiento
Daddy Yankee
Dreamgirls
Nancy Alvarez
Chayanne
Mary J Blige
Ricky Martin
Viber
Lady Gaga
Maluma
Masterchef Italia
La Arrolladora Banda el Limón
Amanda Miguel
Arrow

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht, Spanjisht, Italisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Yassel