Yozz , 23

Merr lidhjen në app celular
18
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Har... Të gjitha

Vendndodhje

Aguascalientes, Aguascalientes, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Yozz
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

18 interesa

Bella Swan
Kinto Sol
Prince Royce
Drag Racing
Jorge Cota
Bruno Mars
Zombie Hell
Yo amo la musica :3
Twilight
Cartas de amor
MARIO VANNUCCI ASTROLOGO
Team Edward
El Bebeto
YouTube
Te amo mi amor
Romeo Santos
Aventura
C-kan

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Yozz