Georgia , 26

Merr lidhjen në app celular
20
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

TEI... Të gjitha

Vendndodhje

Athinë, Attica, Greqia
Shiko sa afër jeni ti dhe Georgia
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

20 interesa

Bob Marley
Sakis Rouvas
Le French Club
Stavento
Wonder Boy
YouTube
2J
Mixalis Xatzigiannis
Reckless
Lady Gaga
Michael Jackson
The Smurfs
Adalia Rose
Family Guy
Manufactured Superstars
Wrong Turn
Νίκος Μακρόπουλος
Βασίλης Παπακωνσταντίνου
Alex Kidd
Kokkina Xalia

Gjuhë

Greqisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Georgia