Butik , 37

Merr lidhjen në app celular
18
interesat
e saja

Puna & Arsimi

Alban... Të gjitha

Vendndodhje

Durrës, Durrës, Shqipëria
Shiko sa afër jeni ti dhe Butik
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

18 interesa

Doca Bags + Accessories
Aurela Gace
Valdet Rama
Pepe
FC Nantes
Dyrrah Rita Narazani: Kemisha...
Adria Airways
Gentli Shoes
Mergim Mavraj
Olti Curri
ANGELA MARTINI
Nuri "Albanian Tyson" Seferi
Philipp Lahm
Umbro
Miriam Cani
Xhensila Myrtezaj
Vogeli
Alketa Vejsiu

Gjuhë

Italisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Butik