Saman , 42

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna

Univ... Të gjitha

Vendndodhje

upsala, Uppsala, Suedia
Shiko sa afër jeni ti dhe Saman
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

12 interesa

EA SPORTS FIFA
کۆشکی شاهانه
Kevin De Bruyne
Mahmud Mhamad
Leo Messi
Ronaldo Nazário de Lima
Kadim Al Sahir كاظم الساهر
NBC Sports Soccer
Mansour barzani
Lufthansa
NRT Sport
BBC America

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!