Flying , 32

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Maningcol, Misamis Occidental, Filipine
Shiko sa afër jeni ti dhe Flying
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

35 interesa

Çokollatë e bardhë
Vodka
Perime
Çokollata
Sam Smith
Gatimi
Tequila
Pica
Kurë Këmbësh
Çokollatë
Fruta
Patinazh artistik
Kos
Starbucks
Akullore
Verё e kuqe
Gatim Shtëpie
Çokollatë e nxehtë
Restorante
Spageti
Fruta Deti
Makaronë
Ushqim i mirë
Champagner
Grilata
Çaj
Luleshtrydhe
Peshk
Sallata
Kafe
Ujë
Darkë me miq
Nutella
Pulё
Torta

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

❤️love your self 😊 😜I hate those peoples cheater 🖕

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!