Pham , 31

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Eskilstuna, Södermanland, Suedia
Shiko sa afër jeni ti dhe Pham
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

About me

Life is beautiful

Gjuhë

Vietnamisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!